Dlaczego warto - Zarabianie w Oriflame - Karolina Kozielska Menu

Wyobraź sobie, że znajdujesz co 3 tygodnie w portfelu dodatkowe 30, 50, 100zł…

Wyobraź sobie, że masz zajęcie, które nie przeszkadza Twoim codziennym obowiązkom i pozwala zarobić dodatkowe pieniądze, rozwijać się…

Wyobraź sobie że współpracujesz z firmą, która wypłaca premię za skuteczną pracę co najmniej 1000$, daje VOLVO, wysyła na zagraniczne konferencje oraz daje możliwość awansu do tytułu Dyrektora wszystkim bez względu na wiek, status i obecną sytuacje zawodową?

Niemożliwe? Otóż możliwe!

Nazywam się Karolina Kozielska i od 15 lat jestem Niezależnym Dyrektorem Oriflame. Zapisując się do firmy w wieku 17 lat chciałam mieć „własne” pieniądze na mniejsze bądź większe pragnienia. Teraz jako mama dwójki dzieciaków jestem przekonana, że współpraca ze szwedzką firmą kosmetyczną jest fantastycznym rozwiązaniem dla osób które chcą połączyć obowiązki rodzinne ze spełnieniem: zawodowym i finansowym.

Towarzysząc mi na stronie i w filmach dowiesz się jak Ty możesz korzystać z członkostwa w Oriflame, co więcej pokaże Ci skuteczne, przetestowane metody działania, dzięki którym będziesz mógł/mogła natychmiast zarabiać dodatkowe pieniądze na swoje większe bądź mniejsze pragnienia.

Osobiście pokażę Ci jak „krok po kroku” rozpocząć przygodę z Oriflame i zacząć zarabiać, a gdy tylko się zaangażujesz to być może w przyszłości stworzysz swoją własną firmę, aby uczyć innych.

Zapraszam.