FAQ - Zarabianie w Oriflame - Karolina Kozielska Menu
 • Jak często muszę składać zamówienia?

  Ty decydujesz kiedy i jak często robisz zakupy w Oriflame. Jednak jeżeli chcesz być aktywnym konsultantem i otrzymywać na bieżąco bezpłatne katalogi warto wybrać co trzy tygodnie coś dla siebie i swoich najbliższych, szczególnie że kosmetyki są produktami, które szybko się kończą.

  Ważne: Jeżeli jesteś liderem i zbudowałeś grupę, a z tego tytułu należy Ci się bonus pieniężny, to gdy nie złożysz zamówienia – nie otrzymasz pieniędzy. Czyli, aby otrzymać pieniądze z drogi do sukcesu Oriflame należy realizować zamówienie na min 100pp.

 • Czy jest jakaś minimalna kwota za którą muszę kupić kosmetyki?

  Nie ma żadnej minimalnej ani maksymalnej kwoty za którą musisz kupić kosmetyki. Ty decydujesz jak często, kiedy i za jaką kwote chcesz złożyć zamówienie.

  Oczywiście Oriflame nagradza konsultantów za duże zamówienia i warto skorzystać z dodatkowych przywilejów.

 • Czy opłata początkowa jest jednorazowa?

  Tak, opłata wpisowa do klubu Oriflame jest opłatą jednorazową i upoważnia do posiadania aktywnego nr konsultanta pozwalającego na zakupy w klubie Oriflame produktów 20% taniej. Po 12 miesiącach może dołączyć się „opłata wznawiająca członkostwo” która uaktywnia nr konsultanta na kolejny rok. Jeżeli konsultant robił zamówienia przez wszystkie katalogi opłata ta jest anulowana.

 • Ile razy mogę składać zamówienie?

  Zamówienie czyli zakupy w Oriflame, możesz robić tak często jak tego potrzebujesz. Pamiętaj jednak, że do każdego małego zamówienia dopisze się opłata za przesyłkę. Osobiście składam jedno zamówienie tygodniowo.

 • Kiedy mogę składać zamówienia?

  Zamówienia możesz składać o każdej porze dnia i nocy od 6:00 rano pierwszego dnia trzytygodniowego okresu obowiązywania katalogu do 21:00 ostatniego dnia trzytygodniowego okresu obowiązywania katalogu (daty obowiązywania trzytygodniowego okresu są wydrukowane na katalogu).

 • Kogo mogę zapisać do Oriflame?

  Do Oriflame możesz zaprosić wszystkich swoich przyjaciół, znajomych jak również nieznajomych, którzy chcieliby tak jak ty: oszczędzać 20% na zakupach kosmetycznych i zarabiać dodatkowe pieniądze zapraszając innych do Oriflame.

  Ważne: zapisana osoba musi mieć ukończone 16 lat i jeżeli jest niepełnoletnia potrzebuje pisemnej zgody rodzica o treści „Akceptuje, potwierdzam, poręczam zobowiązania córki/syna”.

 • Co zyskam jeżeli zapiszę koleżankę do Oriflame?

  Zapraszając osoby do Oriflame, które będą tak samo jak Ty: używały i polecały ulubione kosmetyki, zapraszały kolejne osoby do Oriflame, możesz awansować i zdobyć tytuł Niezależnego Menadżera lub Dyrektora Klubu Oriflame oraz zarabiać od 500zł do 3000zł miesięcznie.

 • Czy w Oriflame da się zarobić duże pieniądze?

  W Oriflame zarabiasz pieniądze proporcjonalnie do tego ile i jak często pracujesz. Rozpoczynając swoją współpracę z Oriflame zarbiasz kilkadziesiąt czy kilkaset złotych, a w miarę Twojego rozwoju i wzrostu Twojej grupy zarabiasz coraz więcej. W Oriflame można zarobić 3 000zł, 5 000zł, 10 000zł, 25 000zł. Nie wiem które z tych kwot są dla Ciebie duże. Osobiście od 16 lat utrzymuję się ze współpracy z Oriflame i śmiało spełniam kolejne marzenia.