O mnie - Zarabianie w Oriflame - Karolina Kozielska Menu

Dzień dobry! Nazywam się Karolina Kozielska i jestem konsekwentną, wytrwałą i pełną energii kobietą sukcesu. Zawodowo Starszy Dyrektor Oriflame.

Prywatnie mama dwójki wspaniałych dzieciaków, pasjonatka sportów zwłaszcza zimowych oraz pasjonatka życia – czyli pracuję, aby żyć, a nie żyję żeby pracować.
Dlatego właśnie dwa razy podjęłam decyzję, aby mocniej zaangażować się we współpracę z szwedzką firmą kosmetyczną Oriflame.

Za pierwszym razem gdy miałam 17 lat i szukałam dodatkowego zarobku, który mogłam połączyć z codziennymi obowiązkami. Oriflame było strzałem w dziesiątke, ponieważ polecając kosmetyki najbliższej rodzinie (wylałam szampon babci ;P) miałam pieniądze natychmiast i stać mnie było na drobne przyjemności, ale to nie koniec!

Opowiadałam wszystkim, kogo tylko poznałam, o tym jak fajnie jest w Oriflame: zapraszałam, aby dołączyli do mnie i robili to samo co ja: oszczędzali na zakupach, zarabiali swoje dodatkowe pieniądze polecając kosmetyki oraz zapraszali innych do współpracy. W ten oto sposób po pół roku dołączyłam do grona Dyrektorów Oriflame. Spełniłam marzenia i założyłam własną firmę.

Drugi raz zdecydowałam, że Oriflame jest odpowiednim partnerem na długoterminową współpracę gdy zostałam mamą. Pracując tylko 4h dziennie mam czas by spędzić go z dziećmi, a jednocześnie buduje stabilny, silny i dochodowy biznes, w którym każdy dzień jest wyzwaniem i nową przygodą.

Teraz wiem, że Oriflame daje możliwość każdemu bez względu na wiek, status majątkowy, doświadczenie, urodę bądź jej brak. Wystarczy podjąć decyzję, używać i polecać produkty, zapraszać innych, aby robili to samo oraz uczestniczyć w szkoleniach, a wtedy po pewnym czasie, u niektórych dłuższym, u niektórych krótszym, przyjdzie sukces, pieniądze i spełnione marzenia.

Wiem o tym, ponieważ teraz pomagam innym ludziom odkryć Oriflame takie jakie odkryłam ja. Jestem opiekunem, promotorem nowych menadżerów, dyrektorów i chętnie będę towarzyszyć Tobie w drodze do sukcesu Oriflame, abyś mogła wydać pieniądze np. 1000zł miesięcznie zarobione podczas pracy tylko 2h dziennie.