#1 Możliwości Oriflame - Zarabianie w Oriflame - Karolina Kozielska Menu

#1 Możliwości Oriflame

A może zostać konsultantką Oriflame? Pomyślałaś sobie, tylko co tak naprawdę masz z tego, że się zapiszesz? Czy warto być konsultantką?

Po wypłnienieniu wniosku otrzymujesz numer konsultanta i po opłaceniu wpisowego 4,90zł (dopisze się do Twojego pierwszego zamówienia) otrzymujesz 3 główne przywileje:

1. Kupujesz wszystkie produkty Oriflame 20% taniej

Ty decydujesz kiedy i jak często robisz zakupy, a robisz je przez internet z przesyłką do domu, paczkomatu czy do kiosku ruchu, a jedyną opłatą jest opłata za przesyłkę (minimum 5,90zł). Co więcej: za zrobione zakupy w Oriflame zbierasz punkty (każdy produkt ma przypisana w danym katalogu liczbę punktów), a potem wymieniasz je na nagrody. Czyli jeżeli się myjesz możesz zaoszczędzić na własnych rodzinnych zakupach kosmetycznych nawet 520zł rocznie! Cudnie, prawda? Ale to nie wszystko.

2. Drugim przywilejem w Oriflame jest możliwość uczestnictwa w szkoleniach biznesowych czy menadżerskich, wydarzeniach i spotkaniach kosmetycznych.

Możesz na dodatek otrzymać odpowiedni dyplom! Spotkania są dostępne dla wszystkich konsultantów, ale stworzone były one z myślą dla tych, którzy korzystają z trzeciego przywileju (albo jak kto woli – ze wszystkich trzech).

3. Zarabianie pieniędzy, TAK możesz zarabiać w Oriflame.

Pewnie kojarzy Ci się to z rozdawaniem katalogów, zbieraniem zamówień, a potem dostarczeniem zamówionego towaru, gdzie klient płaci Ci za produkt cenę z katalogu, Ty płacisz mniej do Oriflame i zysk od razu ląduje w Twoim portfelu.

Rzeczywiście to jest jeden ze sposobów zarabiania w Oriflame, ale możesz również zapraszać innych, aby robili to samo co Ty, wykorzystując w ten sposób bardzo popularny na zachodzie system MLM i awansować poprzez tytuł menadżera do tytułu dyrektora Oriflame i tak jak ja utrzymywać się ze współpracy z Oriflame pracując 4h dziennie, niemożliwe? Sprawdź się w Oriflame! Co więcej – gdy jesteś dobra i masz efekty otrzymujesz zaproszenie na galę, seminarium wyjazdowe np. do Turcji, konferencję zagraniczne, a nawet VOLVO!

Podsumowanie

Jeżeli chcesz zapisać się do Oriflame to śmiało, bo zarabiasz pieniądze, korzystasz ze szkoleń i oszczędzasz na domowych zakupach kosmetycznych. Oczywiście decyzje zostawiam Tobie i zapraszam na kolejne filmy, w których nauczę Cię jak zacząć i jak naprawdę zarabiać w Oriflame!