#1 Pracuj mądrze, a nie ciężko - Zarabianie w Oriflame - Karolina Kozielska Menu

#1 Pracuj mądrze, a nie ciężko

Jak tam u Ciebie z matematyką? Pytam, bo aby zrozumieć prostą zasadę do zarabiania dużych pieniędzy trzeba będzie dziś trochę mnożyć i dodawać.

Wiem, że czytasz ten artykuł, ponieważ zainteresowała Cię „droga do sukcesu” czyli możliwość awansu w Oriflame poprzez zapraszanie innych (np. znajomych) aby robili to samo co Ty i pewnie usłyszałaś, że im więcej masz konsultantów w swojej grupie, którzy robią zakupy i zamówienia – tym więcej zarabiasz.

RACJA teraz pokaże Ci jak w mądry sposób zapisać (w Oriflame mówimy zasponsorować) do swojego zespołu nawet 300 osób!

Zobacz zapisujesz (inaczej mówiąc sponsorujesz) 2 osoby i uczysz je jak sponsorować swoje 2 osoby, a kolejne 4 uczycie tego samego, aby potem one uczyły dalej jak zapisywać po 2 osoby

W tej sytuacji Twoja grupa zrzesza 126 konsultantów, a gdybyś zapisała 3 osoby, które nauczysz jak sponsorować 3 osoby, aby potem mogły nauczyć kolejnych w swojej grupie jak zapisać 3 osoby itd. teraz Twoja grupa liczy 363 konsultantów, a różnica ta wynika tylko z jednej osoby więcej.

Mam nadzieje, że zauważyłaś, że ta praca nie polega na tym, aby zapisać jak najwięcej osób, tylko na tym, aby sponsorować osoby, które tak jak Ty: chcą więcej zarabiać, a potem uczyć ich tego samego i w ten sposób pomóc im zarobić jeszcze więcej.

Gdy Twoi konsultanci zaczną zarabiać coraz więcej TY TEŻ coraz więcej zarobisz!

Wiesz na czym polega najczęstszy błąd osób zapisujących się do Oriflame, które usłyszą o możliwościach: „drogi do sukcesu”? Otóż: zapisują pierwszą, drugą, kolejną, następną i tak już 10 osobę mówią jej o punktach, katalogach, prezentach, awansie i zarobionych pieniądzach, a zapominają nauczyć ją tego biznesu, zapominają opowiedzieć o tym, że one też mogą zapisywać, zarabiać więcej. Co się wtedy dzieje?

Gdy 10 osoba już jest zapisana to ta pierwsza, druga i może trzecia nie chce już składać zamówienia (z różnych przyczyn) i wtedy nasz LIDER (nazywany w naszych kręgach sponsorem) stoi w miejscu, nie zarabia coraz więcej i zniechęca się…

Zatem pracuj mądrze w Oriflame:

  1. Wyjaśnij swoim przyjaciołom i znajomym jakie korzyści mają z zapisania się do Oriflame, a tych co będą chcieli skorzystać – zapisz.
  2. Wprowadź ich do firmy: pokaż im jak zacząć i jak działa droga do sukcesu Oriflame.
  3. Naucz ich zasad mądrej pracy i doskonal ich wiedzę na wspólnych szkoleniach.

Acha i jeszcze jedno – jak zapiszesz osobę, która ma mnóstwo znajomych i wyrywa się do pracy: poleć jej zapoznanie się z ta lekcją, aby nie popełniła największego z błędów, a Ty żebyś nie straciła tak fajnego przyszłego lidera.

Pamiętaj: wyjaśnij – wprowadź – naucz.