#2 Chcesz dobrze zarabiać - przygotuj się - Zarabianie w Oriflame - Karolina Kozielska Menu

#2 Chcesz dobrze zarabiać – przygotuj się

Musisz wiedzieć, że sukces w Oriflame odnoszą tylko Ci którzy są wytrwali, systematyczni i konsekwentni. Jak tu nie zwariować?

Praca w systemie marketingu wielopoziomowego, w skrócie MLM, w którym pracujesz w Oriflame ma wiele zalet min:

 • brak szefa,
 • elastyczny i nielimitowany czas pracy,
 • zarobek zależny od zaangażowania i efektów (a nie czasu spędzonego w pracy),
 • zysk pasywny: za raz dobrze wykonaną pracę, Oriflame może płacić Tobie przez kilka miesięcy, a nawet lat,
 • praca zespołowa i wsparcie firmy.

Ta forma zarabiania pieniędzy ma również kilka cech, które zauważyłam hamują rozwój i awanse u wielu osób w Oriflame. Warto przygotować się zanim pojawią się te chwile, aby przed nimi się ustrzec lub zmniejszyć ich konsekwencje, prawda?

Są to między innymi:

 • długi okres oczekiwania na większe pieniądze, bo zanim zbudujesz w Oriflame grupę, której obrót przyniesie od 1 000zł może minąć kilka miesięcy – ale to tak jak z chodzeniem do szkoły lub odbywanie bezpłatnego stażu. Robisz to po to, aby nauczyć się i przygotować do pracy zawodowej, ale czy masz zapewnione zatrudnienie? Potraktuj pierwsze miesiące pracy w Oriflame jako staż i szkołę. Masz prawo do błędów, bo uczysz się tego biznesu i masz prawo nie oczekiwać natychmiastowych efektów, one się pojawią jeżeli tylko się zaangażujesz i będziesz uczciwie pracowała,
 • brak harmonogramu pracy – nawet dziecko potrzebuje stałych zasad i ram czasowych, tym bardziej Ty zaczynając swoją dodatkową pracę w Oriflame.

Stwórz sobie osobisty własny grafik pracy w Oriflame – usiądź TERAZ:

  1. narysuj tabelkę (może być taka jak poniżej),
  2. wypisz w niej wszystkie zajęcia, obowiązki, zadania, które „musisz” wykonywać,
  3. wyznacz swoje dni pracy w Oriflame,
  4. porozmawiaj z najbliższymi: rodzicami, małżonkiem, partnerem i poinformuj ich o swoich planach zagospodarowania czasu.

oriflame plan dnia

Reakcja najbliższego otoczenia na zaangażowanie w Oriflame, reakcja na porażkę, która wpisana jest w rozwój i pracę na własny rachunek– tutaj mogę tylko zaproponować Ci dwa sprawdzone sposoby na automotywację:

 1. Zapisz osobę lepszą od siebie, tak aby jej zapał i chęć realizacji marzeń motywowała Cię – zapewniam,  motywacja idzie z dołu, a przykład z góry!
 2. Znajdź swoje „PO CO”. Zastanów się jakie masz marzenia i jak praca w Oriflame może Ci pomóc w ich realizacji. Może to być kuferek pełen kosmetyków, nowy telefon, remont łazienki, zagraniczne wakacje, nowe ciuchy w szafie, nowa szafa, bo w starej ciuchy się nie mieszczą, a może po prostu dodatkowe 500zł do budżetu domowego na codzienne życie. Napisz, narysuj, zrób kolaż, cokolwiek co będzie codziennie przypominało Tobie o marzeniach, celach do zrealizowania.
 3. Mając określone swoje „PO CO” nawet w najtrudniejszych momentach nic Cię nie zatrzyma!

Chcesz zarabiać w Oriflame? Przygotuj się do tego TERAZ!