#2 Jak zacząć w Oriflame - Zarabianie w Oriflame - Karolina Kozielska Menu

#2 Jak zacząć w Oriflame

Gratuluję podjęcia dobrej decyzji, dołączyłaś do grona wyjątkowych ludzi – konsultantów Oriflame!

Bez względu na to, dlaczego zapisałaś się do firmy Oriflame, zobacz kilka kroków jak zacząć w Oriflame. Podążając nimi masz duże szanse, nie tylko na tańsze i udane zakupy, ale również na dodatkowe pieniądze w swoim portfelu.

Krok 1: przejrzyj swoją łazienkę.

Odejdź TERAZ od komputera i zobacz co słychać w Twojej kosmetyczce. Sprawdź jakie kosmetyki do codziennej higieny powoli się kończą: szampon, mydło, balsam itd. Oriflame to nie tylko podkłady, tusze, perfumy czy kremy przeciwzmarszczkowe – teraz katalog Oriflame jest Twoją osobistą drogerią. Zacznij od siebie! Używaj produktów, aby je sprawdzić i wybrać swoje ulubione.

Nawet jeżeli Twoim celem jest zarabianie pieniędzy – to pierwszym krokiem jest wymiana tego, co kupujesz co miesiąc na produkty z Twojego katalogu!
Pewnie zapytasz: po co?
Więc ja odpowiem: aby być wiarygodnym!

80% ludzi kupuje produkty z osobistego polecenia. Wyobraź sobie o ile łatwiej będzie Ci sprzedać kosmetyk, kiedy go będziesz polecać z własnego doświadczenia. Jeżeli nie wiesz co wybrać dla siebie, skorzystaj z moich filmowych podpowiedzi.

Krok 2: wypisz kogo znasz.

Zapraszam Cię do zabawy: weź czystą kartkę i piszący długopis. Teraz wypisz WSZYSTKICH których znasz, bez względu na wiek, kolor skóry, czy polityczne przekonania ;). Jeżeli w ciągu 3 minut wypiszesz minimum 40 osób, to GRATULUJĘ!

Spójrz na swoją listę znajomych i odpowiedz sobie na pytanie: „czy te osoby się myją?”.
Dziwne pytanie, co? Ale pomyśl, co takiego osoba myjąca się ma w swojej łazience? Pewnie to samo co Ty: żel, mydło, szampon, pasta do zębów, dezodorant, odżywka, balsam do ciała, tusz do rzęs, woda toaletowa itd.

Zastanów się: która z tych osób, tak samo jak Ty chciałaby zaoszczędzić i zarobić na zakupach kosmetycznych, a może któraś z tych osób chętnie kupi produkty z dostawą do domu i osobistą rekomendacją? Tak czy siak możesz zacząć zarabiać z Oriflame!

Zatem do dzieła, zarabianie pieniędzy jest proste i przyjemne. Zanim jednak zaczniesz – koniecznie zobacz filmy, które przygotowałam dla Ciebie. Są to niezbędne lekcje, aby szybciej i skuteczniej zarobić w Oriflame.