#3 Jak zarabiać w Oriflame pracując 2h dziennie - Zarabianie w Oriflame - Karolina Kozielska Menu

#3 Jak zarabiać w Oriflame pracując 2h dziennie

Czy możliwe jest zarabianie w Oriflame od 1000zł pracując 2h dziennie?

W Oriflame możesz zarabiać coraz więcej pieniędzy kupując produkty na własne potrzeby i mając tylko kilku klientów.

Pewnie zastanawiasz się: „jak to działa?”. Jest to bardzo proste:

Zapraszaj znajomych do Oriflame, aby robili to samo co TY (używali, polecali produkty i zapraszali swoich znajomych). Jest to popularny na zachodzie system marketingu wielopoziomowego, który daje nieograniczone możliwości zarobku.

Pozwól, że wyjaśnię jak dokładnie działa „Droga Do Sukcesu Oriflame”.

Robiąc zamówienia w Oriflame zbierasz punkty (każdy produkt ma przypisaną w danym katalogu liczbę punktów). Za zebrane punkty w katalogu możesz odebrać nagrody i rabaty w programach tj. programy: „Witamy”, „Bonus Dla Urody” czy dodatkowe oferty specjalne. Natomiast za większą liczbę punktów zebranych podczas trzech tygodni obowiązywania katalogu, możesz dostać bonusy pieniężne wyliczane na podstawie tabeli punktowo-procentowej:

ilość punktów w katalogu poziom procentowy szacowany bonus pieniężny
400-799 4% 50 zł-100 zł
800-1599 8% 120zł-250zł
1600-2999 12% 400zł-600zł
3000-4999 16% 700zł-1000zł
5000-7499 20% 1000zł-1900zł
powyżej 7500 24% 2000zł-2500zł

Punkty możesz zbierać samodzielnie: polecając coraz więcej kosmetyków czy suplementów WellnessByOriflame, ale wtedy rozwijasz się jako sprzedawca.

Możesz również zbierać punkty z Twoja grupą znajomych, których zaprosiłaś do Oriflame:
To jeszcze nie koniec! Przecież Twoi znajomi mogą robić to samo co Ty – naucz ich tego!
Tak samo jak Ty mogą wypracować bonus pieniężny zapraszając swoich znajomych (których Ty mogłaś nawet nie znać).
droga-do-sukcesu-oriflame
Twoja grupa rośnie, używa i poleca produkty, dzięki czemu awansujesz i zarabiasz jeszcze więcej pieniędzy, a na dodatek Twoi znajomi również zarabiają coraz więcej!
Wynika z tego bardzo prosta zasada: gdy grupa Twoich konsultantów rośnie, a oni zarabiają więcej pieniędzy – i Ty możesz zarabiać coraz więcej!

Powiększając swoją grupę aktywnych konsultantów możesz awansować w Oriflame w tzw. „Drodze Do Sukcesu” i osiągnąć tytuły od Młodszego Menadżera (zarobki od 24 000zł rocznie), przez Dyrektora (zarobki od 48 000zł rocznie), aż do Prezydenta Oriflame (zarobki od 600 000zł rocznie).

Zarobki w Oriflame są nieograniczone, zależą tylko od Twojego zaangażowania i chęci rozwoju.

Jeżeli spodobał Ci się ten sposób zarabiania pieniędzy i chcesz awansować, to zanim cokolwiek zrobisz przejdź przez podstawowe lekcje „Oriflame w MLM” aby nie popełnić największych błędów tego biznesu.

Jednak jeżeli jeszcze nie jest to czas, w którym chcesz się zaangażować, aby zbudować swój własny biznes – możesz zobaczyć filmy w których nauczę Cię w jaki sposób zarobić dodatkowe pieniądze polecając ulubione kosmetyki.