#3 Kogo mam zapisywać do Oriflame - Zarabianie w Oriflame - Karolina Kozielska Menu

#3 Kogo mam zapisywać do Oriflame

Wiesz już jak uniknąć błędu i przygotować się na trudne chwile. Zatem co robić, aby zbudować prężny biznes w Oriflame?

Zacznij zapisywać konsultantów! Pewnie, ale kogo?

Moim zdaniem każdy z Twoich znajomych powinien usłyszeć o możliwościach jakie daje zapisanie się do Oriflame. Posłuchać przecież mogą, a nawet gdyby się nie zdecydowali przyłączyć do Twoje grupy to w „najgorszym” przypadku zostaną Twoimi klientami i kupią polecane, przetestowane przez Ciebie kosmetyki z katalogu. W obu przypadkach możesz pogratulować sobie sukcesu, a w ten sposób nikogo do niczego nie namawiasz.

Czyli potencjałem w biznesie Oriflame są ludzie, których już znasz: Twoi znajomi, sąsiedzi, przyjaciele, rodzina. To są ludzie, którym ufasz i oni ufają Tobie.

Pewnie zrobiłaś listę osób które znasz, a jeżeli jej już nie masz zrób proszę raz jeszcze

Wpisz całą swoją rodzinę, przyjaciół, sąsiadów, osoby które spotykasz codziennie, znajomych z widzenia, rodzinę swojego chłopaka, męża, partnera.

Gdy zrobiłam taką listę po raz drugi, po 15 latach aktywnej pracy w Oriflame, to wypisałam 98 osób, które dawno lub w ogóle nie słyszały o możliwościach Oriflame. Jeżeli ja mogłam wypisać tyle osób, to Ty na początku swojej drogi również to zrobisz!

Już gotowe? Doskonała robota!

Teraz zaznacz te osoby, które chciałabyś aby w pierwszej kolejności posłuchały o możliwościach dodatkowego zarobku i rozwoju w Oriflame. Takie, które podejrzewasz, że mogłyby się do tego nadawać i wspólnie z Tobą zbudować zespół.

Świetnie! Do tych osób zadzwoń i umów się lub zaproś na „randkę z Oriflame”, aby posłuchały i poznały bliżej firmę.

Dzwoniąc z zaproszeniem, nie opowiadaj o wszystkim. Bądź tajemnicza, trochę niedostępna tak, aby Twój rozmówca chciał mocniej się spotkać niż Ty. Przecież to randka z Oriflame!

Co możesz powiedzieć? Oto przykładowa rozmowa z potencjalną konsultantką Oriflame:

TY: Cześć Jolka, możesz chwilę rozmawiać?
JOLKA: Pewnie, a o co chodzi?
TY: Od niedawna jestem konsultantką Oriflame, ale nie taką zwyczajną! Zajmuje się głównie promocją marki Oriflame i chciałabym opowiedzieć Ci jak NAPRAWDĘ można korzystać z Oriflame, a przy okazji poznasz produkty, nowy katalog no i spędzimy miło czas. Co Ty na to?
JOLKA: No w sumie mogę, ale nie muszę się zapisywać?
TY: Nie spokojnie tylko posłuchasz i pomacasz kosmetyki napijemy się kawy, ale na koniec będziesz mogła zdecydować z czego chcesz skorzystać. Mogę do Ciebie przyjechać. Pasuje Ci po południu czy raczej przed południem?
JOLKA: Po południu.
TY: To mogę być w środę o 17.30 lub w piątek okolicach 18.00, co Ci bardziej pasuje?
JOLKA: wpadaj o 18.00 w piątek.
TY: O super do zobaczenia.
Do dzieła!

Już teraz możesz zadzwonić do kilku koleżanek i umówić się na pyszną kawę z Oriflame w tle, ale zanim jednak do nich pojedziesz zobacz kolejną lekcję.