#4 Jak poprowadzić spotkanie sponsorskie w Oriflame - Zarabianie w Oriflame - Karolina Kozielska Menu

#4 Jak poprowadzić spotkanie sponsorskie w Oriflame

Pamiętasz czemu zapisałaś się do Oriflame?

To Twoja koleżanka może zapisać się z zupełnie innego powodu! Dlatego warto opowiedzieć jej o wszystkich możliwościach firmy, ale jak nie przesadzić?

Zapraszam Cię do małego ćwiczenia:

Wypisz teraz wszystkie powody dla których Twoim zdaniem warto być w Oriflame. Wszystkie, które tylko przyjdą Ci na myśl. Przypomnij sobie wszystko, co tylko kiedyś usłyszałaś pozytywnego o firmie Oriflame. Następnie te argumenty poukładaj w logiczną całość, zapisz i skreśl te najmniej potrzebne.

Tak przygotowana możesz iść na spotkanie, ale gdybyś nie wiedziała co możesz powiedzieć to zobacz film który nagrałam: „Możliwości Oriflame”. Możesz również puścić go na spotkaniu z wielką przyjemnością będę uczestniczyła w Twojej prezentacji.

Spotkanie o Oriflame możesz zacząć od zdania:

„Fajnie, że możemy się zobaczyć, chciałabym abyś poznała Oriflame, ale zanim zaczniemy testować kosmetyki opowiem Ci jakie możliwości daje członkostwo w firmie.”

No i dalej opowiadaj, bądź szczera, pełna entuzjazmu, a potem przetestujcie produkty rozkochując ją w swoich ulubionych sprawdzonych kosmetykach!
Jak tylko Twoja znajoma, przyjaciółka się zdecyduje wypiszcie wspólnie wniosek.

Przejdź wraz z nią przez dwa pierwsze kroki „Jak zacząć” i umów się za kilka dni na złożenie jej pierwszego zamówienia. Zaproś na szkolenie ze swoim Dyrektorem i umów się na spotkanie, na które już Twój nowy konsultant zaprosi swoje koleżanki, aby poznały bliżej Oriflame.

A co zrobić kiedy nie chce się zapisać do Oriflame?

Nie namawiaj i nie przekonuj, a zanim zbierzesz zamówienie to poproś o rekomendacje: aby podała Tobie kilka numerów telefonu osób, których Ty nie znasz, a chciałyby posłuchać o Oriflame, przecież może zrobić to dla Ciebie, ponieważ Twoja praca polega na promowaniu marki i idei Oriflame.

Jeżeli potrzebujesz dokładnego scenariusza co zrobić krok po kroku, słowo po słowie powiedzieć podczas spotkania napisz do mnie.

Powodzenia!